Leading Manufacturer of nano white marble and g5 nano white from Pune.
₹ 200 / Square Feet Get Latest Price
| Thickness | 10-15 mm |
| Surface Finish | Hone Finish |
| Form | Tile |
| Color | Grey |
| Tile Size | 600×1200 mm |
| Slab Size | 8×4 ft |
| Application Area | Flooring |
| Marble Type | Artificial Marble |
₹ 150 / sq ft Get Latest Price
| Color | Nano White |
| Thickness | 20-25 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Usage/Application | Flooring |
| Marble Type | Artificial Marble |
| Country of Origin | Made in India |
Shabbir (Proprietor)
Hindustan Marble & Granite
No. 29/13, Marble Market, Dehu Road Highway, Katraj
Pune - 411046, Maharashtra, India